Blog > Komentarze do wpisu
Aktualnie sprzedaż w Merlin.pl została wstrzymana

logo merlin.pl Szanowni Państwo,
Zmieniamy się dla Was! Aktualnie sprzedaż w MERLIN.PL została wstrzymana. Wkrótce wrócimy z szerokim asortymentem w nowej odsłonie.
Pozdrawiamy,
Zespół Merlin.pl

Taki komunikat widnieje obecnie na stronie głównej jednego z największych e-sklepów w Polsce - Merlin.pl. Jak się okazuje znalazł się nowy dzierżawca sklepu który spróbuje wyprowadzić ten sklep internetowy na prostą. Przypominam, że sklep Merlin.pl ma ogromne kłopoty, ma długi zarówno wobec dostawców jak i pracowników a kolejni wierzyciele składają do sądu wnioski o ogłoszenie upadłości tej spółki. Na skutek tych problemów planowane są również zwolnienia grupowe, pracę ma stracić ponad 100 pracowników!

Jest jednak światełko w  tunelu, gdyż 27 listopada 2015 firma TOPMALL podpisała ze spółką Merlin.pl S.A. umowę handlową, która zakłada dzierżawę znaku towarowego oraz domeny internetowej merlin.pl. TOPMALL zamierza w ciągu kilku najbliższych tygodni odbudować zaufanie Klientów i dostawców Merlin.pl wychodząc z nowymi pomysłami i nowym, odświeżonym wyglądem serwisu Merlin.pl. Czy to się uda? Przekonamy się pewnie już po Nowym Roku.

poniedziałek, 21 grudnia 2015, fajnyrafik

Polecane wpisy