Blog > Komentarze do wpisu
Merlin.pl wraca do gry

logo merlin nowePod koniec ubiegłego roku pisałem o wstrzymaniu sprzedaży w jednym z najbardziej rozpoznawalnych sklepów internetowych w Polsce - Merlin.pl.

Po kilku miesiącach od wstrzymania sprzedaży - dzięki nowemu dzierżawcy sklepu, który przeprowadził restrukturyzację i obiecuje że sklep powróci do czasów świetności - Merlin.pl wrócił do gry i ponownie uruchomił sprzedaż!

Spółka Topmall liczy, że odbuduje dobry wizerunek sklepu i wyprowadzi ten jeden z  najstarszych e-sklepów na prostą: Teraz otwieramy nowy rozdział w jego historii - podpisując umowę dzierżawy domeny i znaku towarowego merlin.pl, spółka Topmall przejęła odpowiedzialność za dalszy rozwój sklepu. Wierzymy, że dzięki doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu naszego zespołu, merlin.pl stanie się Waszym ulubionym miejscem zakupów w internecie - inspirującym, opiniotwórczym i zawsze pełnym pomysłów.

Obecnie sklep nie planuje uruchamiać własnych punktów odbioru, jak to miało miejsce wcześniej. Sklep Merlin.pl uruchomiony został na nowej platformie i będzie prowadził sprzedaż wyłącznie przez internet. Zaletami nowego sklepu mają być: krótki czas dostawy, atrakcyjne ceny oraz wysoka jakość obsługi Klientów.

Celem nowego dzierżawcy jest takie prowadzenie sklepu, aby Klienci polecali go sobie nawzajem i aby Merlin.pl kojarzył się wszystkim z produktami dzięki którym każdy z nas spędzi wolny czas jak najlepiej.

Czy tak się stanie? Przekonamy się w ciągu kilku najbliższych miesięcy!

wtorek, 31 maja 2016, fajnyrafik

Polecane wpisy